KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10704283
nr 1070 4283
Blandteknik
Bali, Signerad, Ubud, 42x20
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 november 2016
kl 18:17:20
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)